Приветствую Вас Гость!
Вторник, 18.06.2019, 10:36
Главная | Регистрация | Вход | RSS

Меню сайта

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Форма входа

Поиск

Реклама

Реклама

Площа Пікаділі-Серкус

Площа Пікаділі-СеркусЦе напевно найгаласливіша лондонська площа. Вона постійно забита людьми, на ній постійно транспортний рух, ревіння моторів. Але коли настає вечір, ета площа виглядає більш ефектно, купаючись у променях вечірньої лондонській реклами. У центрі самої площі знаходиться Фонтен, на якому встановлено найбільш популярний символ самого Лондона - «Ерос». Елегантна та витончена скульптурки з луком і стрілою в руках. Назва «Ерос» дуже добре утвердилося між мешканцями Лондона, і тільки самому архітектору відомо і історикам, що ця скульптура зображує християнську доброчинність, а не божество кохання. Фігурка була встановлена на честь англійської філантропа графа Шефтсбері, який боровся за заборону дитячої праці.

Фонтан з фігуркою ангела стоїть перед Крітеріоном - одним з найбільш фешенебельних театрів міста, виконаного в стилі - «Арт-нуво». Коли в 60-х роках на бізнесменів почали «наступати» міська влада, Крітеріон став з вини бізнесменів рекламним місцем, де були розташовані рекламні щити з лампочками, але через двадцять років міська влада перемогли бізнесменів. На сьогодні Крітеріон є єдиним на площі місцем, яке освітлюється, а не світиться.
Від площі Пікаділі беруть свої початку три великі вулиці Лондона: Ріджент-Стріт - йде величезною дугою до іншої лондонській площі Оксфорд-серкус, що знаходиться на північ; Пікаділі - йде у фешенебельний район Мейфер - на захід, і Шафтсбері Авеню - іде у Вест-Енд на північний схід. «Лондон павільйон», коли те колишнє мюзик-холом, тепер займає філія «Рок серкус», музею воскових фігур мадам Тюссо.

Саме біля цього фонтану на площі, зі встановленою фігуркою бога любові призначають зустрічі закохані, а також зустрічаються туристи, якщо комусь не пощастило (або зовсім навпаки - пощастило) відстати від групи. Ще десять років тому на східцях фонтану сиділи весь час панки, а сьогодні в основному це хлопці-мандрівники з величезними рюкзаками.