Приветствую Вас Гость!
Вторник, 18.06.2019, 10:28
Главная | Регистрация | Вход | RSS

Меню сайта

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Форма входа

Поиск

Реклама

Реклама

Паби - англійська розвага

ПабиЗвичайною пивний представляється туристам паб, де можна перекусити, але в основному туристи думають, що в пабі в основному п'ють пиво в дуже великих кількостях. Але англійці вважають цю думку помилковим. Для них паб - це місце зустрічі зі старими друзями, притулок від негоди, поганого настрою і докучливою дружини, тут можна сховатися від усього світу і поговорити з такими ж як ти.

Але якщо заглибитися в історію, можна згадати початкова назва і призначення пабів. Ще 400-500 років тому, подорожні проїжджають ці землі дуже часто зупинялися в заїжджих дворах щоб перекусити, а іноді й переночувати. Такі заклади англійською називалися inn. Існує така легенда, що за короля Генріха VII вперше з'явилися придорожні харчевні з обов'язковим пивом. Просто за часів правління Генріха VII, який прославився на той час любов'ю випити пива з медом, а також багатоженство під час своїх поїздок по своїй країні він часто зупинявся в замках своїх підлеглих, провінційних дворян. Для них же самих було дуже обтяжливим напоїти і нагодувати, а потім ще вкласти спати по кімнатах величезну королівську свиту. Вони почали дозволяти будівництво inn, для того щоб владика міг наїстися і напитися вдосталь, будучи в дорозі. Такі паби з'являлися на дорогах Великобританії, і це рятувало провінційних дворян від «набігів» короля.
Трохи пізніше, коли такі заклади прижилися в світі і, були досить популярні, там почали подавати пиво власного виготовлення. Вони стали досить популярними, а в містах вони трансформувалися в пивні, які потім почали називатися «Пабло хаус» ( «народний дім») - від чого й скорочення - паб. Найвищого свого розквіту паби досягли за часів хрестових походів, коли лицарі на шляху до Землі Обітованої зупинялися тут випити елю (ель - негазована пиво). Як реклами господарі пабів, щоб показати що ель у них є і вони їм торгують перед своїм закладом встановлювали жердину, він був прикрашеному ялинової гілкою і означав наявність елю в пабі. До речі, вважається, що назва «паб» ці заклади отримали саме за часів хрестових походів. Але свого найвищого розквіту паби досягли у Вікторіанську епоху в 1837-1991 рр.. і багато хто з них трансформувалися в дорогі аристократичні клуби.

У гарному пабі повинно бути 4-5 сортів пива, і не менше. Його п'ють свідомо пінтами, які вміщують 0.568 л. Жінки п'ють пиво невеликими гуртками, в народі називаються полупінтамі, що вміщають 0.28 л. Найвідоміше пиво в Англії bitter містить звичайно близько 4-4.5% алкоголю. Але існують сорти 17% фортеці. Найбільш в Англії в пабах цінується «живе пиво» - це свіжий напій, без вуглекислого газу і консервантів, що подається з підвалу і п'є при такій же температурі.
Нашим туристам у Лондоні дуже часто рекомендують один з хороших пабів в районі Ковент Гарден, але якщо Ви хочете відчути атмосферу справжнього пабу, Вам варто відійти від центру та поглибиться в паб з непримітною вивіскою, де мешкають постійно тільки місцеві жителі. У них до сьогоднішніх днів перебуває стара дряпається меблі з потьоками, а біля барної стійки варто тільки старий бармен в звичайному одязі.

Можна не сумніватися в тому, що господар цього закладу такий же старий як і вона сама, і, в чому повністю можна бути впевненим - в таких пабах подається тільки свіже пиво відмінної якості. Ви можете вчинити паб Кролл - це пробіжка по пабах, просто переходячи з одного пабу в інший. У них грає ледь чутно стара музика. Саме в таких пабах панує стародавня атмосфера.