Приветствую Вас Гость!
Вторник, 18.06.2019, 09:44
Главная | Регистрация | Вход | RSS

Меню сайта

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Форма входа

Поиск

Реклама

Реклама

Площа Лестер Сквер

Лестер СкверЛестер-сквер вже понад 100 років вважається центром Лондонського шоу-бізнесу. У вечірній час це сама жвава площа у всьому Лондоні. Це і місце тусовки лондонській молодіжного товариства. Тут знаходиться дуже багато дискотек і нічних клубів, серед яких найпопулярніша дискотека в Лондоні - «Хіпподром». На самій площі також розташовані ще п'ять багатозальних кінотеатрів. Тут же і самий знаменитий «Емпайр» на прем'єри в який, крім відомих, приїжджають на перегляд фільмів і члени королівської сім'ї. Спочатку цей кінотеатр був відбудований як мюзикл-хол, але з часом цей жанр втратив колишню популярність, і на зміну цього жанру в тридцяті роки прийшло кіно-мистецтво.

У самому центрі встановлено пам'ятник самому відомому барду Британії - Вільяма Шекспіра.
За кілька кроків від пам'ятника знаходиться чорна чавунна постать. Ця людина, нині представлений широкій публіці як пам'ятник - перша статуя зроблена великому британець, який більшу частину свого життя прожив за межами Британії. Це Чарлі Чаплін. Виїхавши до Америки на гастролі, він залишився в Голлівуді і зробив там карколомну кар'єру.

Лестре-Сквер у всіх англійців асоціюється зі світом розваг, це і є причина, чому на ньому встановлені пам'ятники Шекспіру і Чапліну, а не військових провідників. Поряд стоять ще чотири статуї, які мають пряме відношення до цієї площі - це відомі люди проживали в будинках на Лестер-сквер. Не багатьом відомі імена хірурга Джона Хантера, а також імена відомих в Англії художників Вільяма Хогарта та Джошуа Рейнольдса. Але статую четвертому людині. Яка встановлена тут відома всьому світу, напис на табличці якої говорить: «сер Ісаак Ньютон жив в будинку 35 по Сент-Мартін-Лейн» - це одна з нечисленних вулиць, які розташовані поблизу. Коли то тут проходили бійки і дуелі між молодими англійцями-аристократами.

Тут, у північно-західному розі площі, знаходиться Швейцарський центр. У ньому представлені швейцарські сири й такі відомі всьому світу - швейцарський годинник. Також там можна побувати в швейцарських ресторанах і скуштувати їх кухню, а поруч розташований швейцарський туристичний офіс.