Приветствую Вас Гость!
Вторник, 18.06.2019, 10:20
Главная | Регистрация | Вход | RSS

Меню сайта

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Форма входа

Поиск

Реклама

Реклама

Площа перед Англійським банком


Англійський банкЦя площа, більше схожий на сквер утворена перетином вулиць Треднідл і Корнхіл. У цій площі немає офіційно визнаного назви, просто це сквер у діловій частині Лондона. "Велика старенька з Треднідл-стріт" - так називають мешканці Лондона Англійський банк. На сьогоднішній день це єдине місце в Сіті відкриті для вільного відвідування публікою. Інші установи закриті для туристичних візитів після того, як Ірландська республіканська армія влаштувала серію терактів. Серед закритих установ для відвідування також і відома страхова компанія Ллойдс, у вестибюлі якій висить відомий усім британцям дзвін, він двома ударами завжди сповіщав британцям про загибель будь-якого корабля.

Тут же і будівля Королівської Біржі. Зараз в ній розміщується ф'ючерсна біржа і дуже багато інших офісів. Коли то цей будинок був центром ділового світу Лондона. Якщо згадати про саму біржі то вона переїхала в новий будинок знаходиться на Кеннон-стріт.

У самому сквері знаходиться безліч скамеечек, на яких в хороший погодний день може присісти і відпочити, або просто перекусити втомлений турист. Саме в цьому сквері в 1855 році був відкритий у Лондоні перший публічний туалет, а поет Джошуа Фібл до відкриття цього місця написав цілу оду. Але як би це не виглядало диким в ті патріархальні дні, туалет був відкритий тільки для чоловіків. Жіноча сторона була доступна лише через цілих шістдесят років.