Приветствую Вас Гость!
Вторник, 18.06.2019, 09:36
Главная | Регистрация | Вход | RSS

Меню сайта

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Форма входа

Поиск

Реклама

Реклама

Історія Лондона

История ЛондонаІсторичний початок Лондон має з тих часів, коли римляни висадилися на Британські острови. Це відбулося в 43 році н.е. Під проводом Aulus Plautius війська проклали через Темзу великий міст. Це знадобилося для того, щоб перебратися на інший берег річки. Римські жителі, які оселилися на північному березі Темзи, були названі Londinium. З часом вони стають центром торгівлі. Приблизно в 200 році це поселення (на той час вже місто) було обнесено стіною, що на тисячоліття обмежила його розміри. Різко Лондон почав падати в населенні, руйнування будівель після того, як впала Римська імперія. І вже аж у VII столітті місто заново починає підніматися. Перший собор Св. Павла починає будуватися приблизно в 604 році. Прибутком Вікінгів в IX столітті стає знову Лондон, який на той момент є процвітаючим центром торгівлі. Місто до XI століття не мав постійного власника над собою. Їм керують то Англійці, то Вікінги, то Норманни. А вже в середині XI століття над Лондоном затверджується (королем Едуардом сповідником) англо саксонське володіння.
     Коли був коронований король Англії - Вільгельм Завойовник, що мешкав у щойно зведеному Вестмінстерському абатстві, завдяки йому Лондон став найбагатшим і розвиненим містом в королівстві. У 1176 у місті збудовано перший міст, і до 1739 він був єдиним у всьому Лондоні. У 1192 році в Лондоні проходять вибори перший захід, на що, роком раніше було дано дозвіл на право самоврядування міста Річардом І. Також в цьому столітті (ХІІІ ст.) Були перебудовані Вестмінстерське абатство і збудований собор Святого Павла.

Населення Лондона за часів царювання Єлизавети І подвоюється і за сорок невеликих років (1600 рік) воно стає характерною 200 тисяч жителів.

У 1560 році в Лондоні з'являється Королевська Біржа, театр Глобус, де в основному проходили постановки п'єс Шекспіра, відбудований у 1599 році. Але сталося так, що в 1666 році виникла пожежа в Лондоні знищує практично всі зведені будівлі міста. Він був названий «Великим пожежею».

ХІХ століття стало для громадян Лондона дуже знаменною. Спочатку століття населення цього прекрасного міста становило близько 1 мільйона жителів, але до кінця ХІХ століття жителів у Лондоні було близько шести мільйонів (майже в шість разів більше за все за якихось 100 років). Можна відзначити, що самим непомітним, але головною спорудою Лондона на той час стала міська каналізація. Це було близько 2100 кілометрів довгих тунелів з'єднаних між собою, що виводили своїми трубами всі нечистоти із міста. Саме їй лондонці вдячні за припинення спалахів холери, що в подальшому призвело до зменшення смертності в самому місті та його округах.
Залізниця вперше була прокладена в 1836 році від London Bridge до Greenwich. Після її появи були збудовані вокзали: Euston (1837), Paddington (1838), Fenchurch Street (1841), Waterloo (1848) і King's Cross (1850. А вже в 1863 році була відкрита перша в Лондоні лінія метро, яка з'єднала Paddington і Farringdon Road.

Вперше в Лондоні автобуси вийшли на дороги в 1904 році.

У 1830 році споруджується Тафагальская площа, після знесення старих будівель в районі Букінгемського палацу, і вже через два роки на площі відбудовують Національну галерею. Але знову налинула пожежа в 1834 році спалює до тла Вестмінстерський палац і будівлю Парламенту.
Башта Біг-Бен була відбудована в 1859 році. Насправді звідки пішла назва цієї вежі ніхто не знає, але можна з упевненістю сказати, що це дзвін з годинником, а не годинник і не башта. А ось такі знамениті двоповерхові автобуси (по яких до цих пір можна дізнатися Лондон дивлячись телевізор або на листівки, не плутаючи, скажімо Лондон з Берліном) з'явилися тільки в 1956 рік.